Doświadczenie

Zaczynaliśmy swoją aktywność biznesową małymi krokami, najpierw sprowadzając do Polski urządzenia A/V i wykonując proste instalacje w domach naszych Klientów. Stopniowo nabywaliśmy doświadczenia i rozwijaliśmy naszą działalność –  uczestnicząc w wielu szkoleniach, doskonaląc własne umiejętności. Z biegiem lat instalacji było więcej, a wymagania klienta rosły, wobec czego następował naturalny rozwój firmy.

Staliśmy się również pierwszym polskim członkiem CEDIA (Custom Electronic Design & Installation Association) czyli organizacji zrzeszającej najlepsze instalacyjne firmy na świecie. Od wielu lat nasze instalacje uznawane były przez ekspertów CEDIA za jedne z najlepszych, o czym świadczyły coroczne wyróżnienia.  Uzyskaliśmy również nagrodę główną za wykonanie najlepszego w EMEA prywatnego kina domowego opartego na prestiżowym JBL Synthesis.

W międzyczasie rozbudowaliśmy również działalność dla inwestycji publicznych i sektora biznesowego co zaowocowało współpracą i wykonawstwem wielu realizacji m.in. dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, AGH, Politechniki w Częstochowie, wielu obiektów hotelowych (m.in. Nosalowy Dwór, Hotelu w Arłamowie itd.), wielu obiektów muzealnych (MHŻP POLIN, Muzeum w Kopalni Wieliczka SA, Muzeum Wódki, Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej, Muzeum AK, Muzeum Julia w Wałbrzychu itd.)

Oddaliśmy do użytku również dworce PKP w Krakowie i w Bydgoszczy oraz kilka realizacji w biurowcach, realizując projekty dla Jeronimo Martins, Nestle czy Discovery Channel. Współpracowaliśmy z firmami takimi jak Mostostal Warszawa SA, Budimex SA, Skanska, Erbud, Marbud i wieloma innymi generalnymi wykonawcami.

Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie kompleksowym od projektu po wykonanie i uruchomienie systemów, począwszy od niewielkich instalacji w apartamentach po duże wyzwania komercyjne. Wykonujemy również audyty inwestycji oraz świadczymy usługi zastępcze, związane z naszym profilem działania dla Inwestorów w procesach budowlanych. Posiadamy grupę dostawców, podwykonawców i współpracowników, z którymi współpracujemy od lat.

Klient jest przez nas traktowany zawsze priorytetowo, staramy się służyć odpowiednim doradztwem, tak żeby pieniądze klienta nie były wydawane niepotrzebnie, tworzymy rozwiązania szyte na miarę wg indywidualnych wytycznych i potrzeb klienta. Cenimy każdego Klienta i jego czas, ale również swój czas i swoją pracę, dlatego zapraszamy do współpracy Inwestorów, którzy cenią sobie obustronne dobre relacje i oczekują końcowego efektu w postaci sprawnie działającej instalacji. Z szacunku dla Klienta i własnych dokonań nie stosujemy rozwiązań opartych na najtańszych zamiennikach.

Naszymi partnerami są:

JBL, Harman Kardon, LOEWE, BOSE, Epson, Crestron, Sony, AMX, Waterfall, LG, Panasonic, Lutron, Gira, Legrand, Bitner, Telefonika, Polon Alfa, Delta Controls, URC, Schneider, Honeywell, Carel, IQ Controls, Eaton, Leoni, Alan Technologie, Bosch i wiele innych firm godnych zaufania.