O firmie

Nasz zespół składa się ze współpracujących ze sobą od wielu lat specjalistów z dziedzin audio/video, systemów niskoprądowych, instalacji elektrycznych, systemów zarządzania budynkiem, którzy przez ten czas zrealizowali szereg prestiżowych zadań inwestycyjnych zarówno w sektorze publicznym i biznesowym, jak i w sektorze klienta prywatnego.

Nasze realizacje uzyskiwały uznanie i najwyższe oceny zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Uczestniczyliśmy w wielu przedsięwzięciach, takich jak:

  • budowa Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie,
  • realizacja multimedialnych komór Lill i Kazanów w Kopalni Soli Wieliczka SA,
  • budowa Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Bydgoszczy,
  • instalacjach A/V w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem,
  • budowie Parku Wodnego w Tychach,
  • budowie Praskiego Centrum Koneser czyli Muzeum Wódki w Warszawie,

…i wielu innych realizacjach komercyjnych, a także w ponad 300 realizacjach zaawansowanych projektów w Państwa rezydencjach i apartamentach, gdzie tworzyliśmy klimat domowego ogniska pod wytyczne Inwestorów.

Za swoje realizacje otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. za budowę najlepszego prywatnego kina domowego w Europie i Middle East. Nagroda przyznana przez CEDIA (Custom Electronic Design & Installation Association) jest wyróżnieniem szczególnym, potwierdzającym nasze kwalifikacje. Wielu naszych dawnych klientów spotykamy również obecnie, tworzymy dla nich nowe projekty co jest dla nas najlepszą rekomendacją. Cieszymy się , że obdarzacie nas Państwo zaufaniem i wracacie do nas po latach – to świadczy o tym, że wykonaliśmy dobrą robotę i buduje obustronne zaufanie, za co serdecznie Wam dziękujemy.

Na rynku działamy od lat. Dowiedz się więcej o naszej działalności, poznaj partnerów, zobacz nasze realizacje.