Realizacje prywatne

W tym zakresie zajmujemy się najnowocześniejszymi technologiami związanymi m.in. z inteligentnymi budynkami i szeroko rozumianymi multimediami. Oferujemy doradztwo, wykonanie projektu oraz instalację najnowszych, najbardziej wymagających projektowo oraz technicznie, integrujących systemów sterowania, systemów sterowania oświetleniem, sterowania HVAC, nagłośnienia wielostrefowego, monitoringu i alarmu oraz najwyższej klasy urządzeń audio-wideo.

 • INTELIGENTNY DOM
  Celem inteligentnego budynku jest zapewnienie mieszkańcom komfortu, bezpieczeństwa i rozrywki. Technologia inteligentnych instalacji oferuje wygodę, oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Inteligentny dom łączy wszystkie systemy i potencjalnie wszystkie urządzenia elektryczne w jeden w pełni zintegrowany, w części zautomatyzowany system, którym można łatwo sterować.
 • INTELIGENTNY KOMFORT
  Komfort mieszkańców osiągany jest poprzez zapewnienie odpowiedniej kontroli, uprzyjemnienie i polepszenie warunków codziennego funkcjonowania, dzięki automatyzacji nużących czynności, co umożliwia pełniejsze cieszenie się domem i jego funkcjami. Kontrola nad oświetleniem, roletami, klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją – wygodna i przejrzysta – zwiększa przyjemność z codziennego życia.
 • ROZRYWKA
  Słuchanie muzyki w każdym pomieszczeniu, domowe sale kinowe lub media roomy pozwalają na stworzenie otoczenia maksymalnie przyjemnego i zapewniającego rozrywkę, tam gdzie chcemy i kiedy chcemy, niezależnie od jej rodzaju, źródła czy miejsca w domu.
 • BEZPIECZEŃSTWO
  Zastosowanie zintegrowanego systemu sterowania, inteligentnego zarządzania monitoringiem, alarmem czy odtwarzaniem obecności, sprawia, że dom zadba o bezpieczeństwo mieszkańców tak jak to tylko możliwe.